Oficialus Fainos fanų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oficialus Fainos fanų forumas

Čia vienintelis ir oficialus Fainos fanų forumas tik TAU.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 MEILE ar KARJERA

Go down 
+20
Lolita
Krikstoline
Kristė
R o b e r t u k @ s
Nastiusha;}*
Deimančiukas
Braškė.(Kikaka)
maja*
Ainiulka
Cascada*
Kяistė :]
zvaigzdute
indre17
Koty
ignute
Erikute
Evacka1997
A-gnute
Katiusa
Justė
24 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Nastiusha;}*
įsikūręs FAINOS gerbėjas/a
Nastiusha;}*


Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2010-02-22
Age : 31
Miestas : Vilnius

MEILE ar KARJERA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA - Page 2 Icon_minitimePen. 02 26, 2010 6:12 am

Nors aš ką tik užsiregistravau,bet labai norėjau su tavim susitikti.O dabar tu išvažiuoji.O skaitydama jūsų pranešimus suprantu kokia ji jums brangi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




MEILE ar KARJERA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA - Page 2 Icon_minitimePen. 02 26, 2010 10:13 am

Nastiusha, tikiuosi, kad busi paskutiniam meetuke :)
Atgal į viršų Go down
Nastiusha;}*
įsikūręs FAINOS gerbėjas/a
Nastiusha;}*


Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2010-02-22
Age : 31
Miestas : Vilnius

MEILE ar KARJERA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 27, 2010 12:49 am

faina rašo:
Nastiusha, tikiuosi, kad busi paskutiniam meetuke :)
Pasistengsiu. Very Happy
Atgal į viršų Go down
R o b e r t u k @ s
užsileidi "Gera pabūti"
R o b e r t u k @ s


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2009-08-10
Age : 27
Miestas : Klp

MEILE ar KARJERA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 27, 2010 2:50 am

Erikute,nerealiai gaila kad isvaziuoji...Bet tavo pasirinkimas tikrai geras... MEILE ar KARJERA - Page 2 869486
Zinok,kad visada liksi mano sirdy. ;***
Atgal į viršų Go down
Kristė
bandai pažintis su Faina
Kristė


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2009-09-09

MEILE ar KARJERA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 27, 2010 11:53 am

kaip man tavęs trūks.myliu. :(
Atgal į viršų Go down
Krikstoline
kątik atvykau,esu naujokas/ė
Krikstoline


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2009-08-13

MEILE ar KARJERA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 06, 2010 10:13 am

Be galo nuliūdau paskaičiusi tavo laišką...
Bet mes vistiek, NIEKADA tavęs nepamiršime (h) <3
Atgal į viršų Go down
Deimančiukas
ruošiesi susipažinimui su Faina
Deimančiukas


Pranešimų skaičius : 140
Join date : 2009-08-10
Age : 28
Miestas : Ukmergė

MEILE ar KARJERA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 07, 2010 2:21 am

Krikstoline rašo:
Be galo nuliūdau paskaičiusi tavo laišką...
Bet mes vistiek, NIEKADA tavęs nepamiršime (h) <3

BET MES VISTIEK, NIEKADA TAVĘS NEPAMIRŠIME
Atgal į viršų Go down
Lolita
įsikūręs FAINOS gerbėjas/a
Lolita


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2009-08-11

MEILE ar KARJERA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 07, 2010 9:15 am

Būk laiminga Erikute. ;*** Tavęs pamiršti bus neįmanoma... <3
Atgal į viršų Go down
Kristė
bandai pažintis su Faina
Kristė


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2009-09-09

MEILE ar KARJERA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 10, 2010 12:10 pm

pasiilgsiu taves Erikut. :07:
Atgal į viršų Go down
Goda*
įsikūręs FAINOS gerbėjas/a
Goda*


Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2010-03-27

MEILE ar KARJERA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 28, 2010 10:14 am

Erikute kaip gaila. :( Buvai tikrai nuostabi dainininkė. Visada tavimi žavėsiuosi nes esi tikrai labai nuoširdi ir manau tikrai draugiška,linksma asmenybė. Gaila,kad užsiregistravau tik vakar, ir nesudalyvavau meet'uose. ;((( Linkiu tau pačios didžiausios sekmės, manau būsi tikrai labai,labai laiminga. ;* Taip liūdna buvo skaityti šį tavo laiškeli,bet kartu ir džiugu,kad radai to ko ieškojai.;** nepamiršiu tavęs Erikut.;*** būvai ir liksi mano širdelėje kaip nuostabus žmogeliukas.;*** Myliu Erikute tave esi šaunuolė. Visada palaikysiu,kad ir kur bebūtum.;** :12:
Atgal į viršų Go down
simpatŪŪŪlis_@*
kątik atvykau,esu naujokas/ė
simpatŪŪŪlis_@*


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2010-06-15
Age : 29
Miestas : Vilnius ;*

MEILE ar KARJERA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 8:12 am

Sveikutės,
kaip matote esu naujokėlė, kai čia užsiregistravau pamačiau, kad jis kažkoks neaktyvus... perskaičius kelias žinutes supratau, kad Erikutė baigia karjerą. Perskaičiau ir šį laišką, negalėjau sutramdyti ašarųų.. Gerbiiu tavo sprendima ir linkiu visko visko, kad būtum laimingiausia su savo mylimu žmogučiu ;** Visada žinok MES tave mylime (h)** Visiems kitiems linkiu nepasiduoti liūdesiui, o keliauti pirmyn ir visada žinoti, kad Erikutė bus visada šalia ;** Kiek supratau Erika čia lankysis retai, bet lankysis, tad būtų nefaina jei jį uždarytumėm arba apleistumėme. Mes vistiek galėsime diskutuoti apie Erikute, bei susisiekti su ja...

P.S. linkiu gerai praleisti Vasara tau ERIKUT*, bei forumiečiams ;** :05:

Niekada taves nepamiršime, su meile simpatŪŪlis;** :01:
Atgal į viršų Go down
Krisse
kątik atvykau,esu naujokas/ė
Krisse


Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2009-12-30

MEILE ar KARJERA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 1:33 pm

Erikut,dideles sekmytes Tau,visada liksi musu sirduteje,mylim ir visada mylesim;******
Atgal į viršų Go down
Karolytė:)
kątik atvykau,esu naujokas/ė



Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2010-07-06
Age : 28
Miestas : Radviliškis

MEILE ar KARJERA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA - Page 2 Icon_minitimePir. 07 12, 2010 3:37 am

Ech, Erika, Erika. :)) Matai kiek daug žmoniu tu patinki? Tu taip nuiširdžiai parašei šį laišką. :) Skaičiau riedėjo ašaros, pirma karta matau, kad visu šitaip pamilta žvaigždutė taip rašytu. Nuoširdumas tau liejasi per kraštus, tu nereali! Tu tobula. :)))
"As dingstu is Jusu sirdeliu, kaip atlikeja, bet lieku su Jumis kaip drauge..I mane visada galite kreiptis patarimo…Visada busiu pasiruosusi Jums padeti :* "
Kai man bus blogai, kai netūrėsiu kam išsipasakoti, bijosiu, visada žinosiu, kad galiu tau parašyti i emaila. :))) Lauk laiškučiu, tikrai susisieksim su tavim, sūsim nuotraukas, pasakosimes. :)))
Laaaabai norėčiau tave pamatyti! Sekmės, drauge mūsų. :**
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





MEILE ar KARJERA - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
MEILE ar KARJERA
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialus Fainos fanų forumas :: fainosfc forumas :: Archyvas-
Pereiti į: