Oficialus Fainos fanų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oficialus Fainos fanų forumas

Čia vienintelis ir oficialus Fainos fanų forumas tik TAU.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 MEILE ar KARJERA

Go down 
+20
Lolita
Krikstoline
Kristė
R o b e r t u k @ s
Nastiusha;}*
Deimančiukas
Braškė.(Kikaka)
maja*
Ainiulka
Cascada*
Kяistė :]
zvaigzdute
indre17
Koty
ignute
Erikute
Evacka1997
A-gnute
Katiusa
Justė
24 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeAntr. 02 09, 2010 6:27 am

Sveiki, mano Mielieji :*

Atejau su pareiga…Su dideliu ir sunkiu zygdarbiu…
Atejau pasakyti…Kai kuriuos, kurie mane myli- nuliudinti, kurie manes nemegsta pradziuginti…
Manau jau laikas pasakyti…
Nebegaliu tyleti…Per daug pradejo mane kankinti klausimai apie naujas dainas, apie filmavimus ir koncertus…Pastaruoju metu sirdele per jautriai priima jusu domejimasi manimi…
Gal pradesiu nuo to, kad, kai gyvenime reikia pasirinkti KARJERA ar MEILE …Trumpam stabteli ir susimastai…Susimastai:kas yra KARJERA?
Tai mano atveju yra pomegis, kuriuo tu gyveni, kuriuo alsuoji, be kurio negali…Man tai yra dainavimas…Dainavau nuo darzelio laiku, lankiau kalnus dainavimo bureliu,muzikos mokykla…Ir tuo keliu atsiradau Jusu sirdelese…
Kas yra MEILE?
Deja Meiles teoremos nera, ir paaiskinti jos zodziais negaliu…Tai jausmai…Tai yra tai, kad ryte atsikeles kasdien sypsaisi, nes zinai kad esi kazkam reikalingas, kad esi mylimas ir reikalingas..Kai jauti, kad tavimi rupinasi, taves pasiilgsta, kai jauti kad be kito zmogaus negali isbuti ne dienos, kai ryta vakara skamba telefono zinutes skambutis ir pranesa, kad ir tavo zmogus negali be taves…
Na va bega asareles…Mazieji mano Fc nariai :* As Jus taip myliu, bet turiu pranesti, kad baigiu karjera…Baigiu dainavima.Nenusiminkit, is pasaulio nedingstu, tik isvaziuoju su Mylimu zmogumi is Lt…Tad dainavimui nebera galimybiu, nutraukiau sutarti…O dar gavau nauja pasiulyma dainuoti naujoje triju merginu grupeje.Kaip sunku to atsisakyti..Sunku viskam pasakyti :viso…Sunku atsisveikinti su Jumis…
Kaip gaila palikti Jusu nuosirdzias akis, Jusu palaikyma…Sunku bus ir be grimeriu televizijoje, bei fotosesijose, juk ju deka jausdavausi tokia grazi, ir zvelgdavau I Jus is zurnalu :)
Noriu paprasyti, kad neliudetumet…Kad zinotumet, jog VISADA busite mano sirdeleje…Visada apie Jus pagalvosiu, turesiu visas jusu mazas ir dideles, bet nuosirdzias dovaneles kartu su savimi…Visada susirasysime, galesime pasisneketi..As dingstu is Jusu sirdeliu, kaip atlikeja, bet lieku su Jumis kaip drauge..I mane visada galite kreiptis patarimo…Visada busiu pasiruosusi Jums padeti :*
Mielieji, pazadu pries isvaziuodama padaryti paskutini meetuka ir Klaipedoje, ir Kaune, ir Vilniuje…Tikiu, kad ateisit visi, kam buvau ir liksiu brangi…Noriu tiketi, kad isvaziuodama is Lt, nedingsiu is Jusu sirdeliu per diena ar per dvi…Tikiu, kad ir forumas nenumirs, ir bent kartais bus papildomas vienokiais ar kitokiais Jusu pasakojimais, kuriuos prisedusi vis paskaitinesiu…
Didelis Dekui Justytei, kurios deka mes visi buvome vienoje kruveleje, t.y. Fc. Aciu,Viktorijai,Lolitai,Beatricei,Ignutei,Gintarei ir visiems, visiems kurie buvo su manimi kartu…Kurie mylejo,kurie klause daineles…Tikiuosi, kad mano dainos is Jusu kompiuteriu nedings, ir dar kartas nuo karto suskambes Jusu namuciuose :) Zinot, nemaniau kad bus taip sunku…Atrodo kad esat dalele mano seimos…Mano sirdeles...Taip sunku visa tai Jums rasyti… :*
Atminkit, kad as VISADA su Jumis, ir palieku scena tik del didziules MEILES…Nusprendziau kurti ateiti ir seima…Jau pats laikas…O jei paleisciau sita zmoguti, pasirinkdama dainavima, bijau kad tokio zmogaus daugiau gyvenime NIEKADA ir nebesutiksiu…Jis tai, del ko atsisakyciau gyvenime beveik visko…Zinokit tik tai, kad as pazadu, tikrai busiu laiminga, tad noriu kad ir Jus butumet tokie :*
Beje turiu vilties kad isvaziavusi dirbsiu fotomodeliuku agenturoje :) Tad is akiracio visam nedingsiu, tikrai matysit mano nuotraukyciu :)
Mielieji, neturiu zodziu issakyti kaip Jusu pasiilgsiu…Bet palieku Jums savo Emaila…
Fainamuzika@gmail.com lauksiu Jusu laiskuciu, Jusu pasakojimu, man tikrai vis dar bus idomu kaip gyvenate, kaip Jums sekasi, atsiuskit nuotraukyciu is vasaros atostogu, nes man bus smagu matyti, kaip Jus augat ir keiciates…Pazadu atrasysiu visiems…
Del tu meetuku pries isvaziuojant susitarsim visi, noriu pamatyti Jus visus..Laiko dar yra, tad nenusiminkit, surasim tokia dienele, kai galesit ateiti visi, kurie nores…

Myliu…Visada su Jumis.



Jusu FAINA :*

P.S. Cia mes...


https://2img.net/h/oi46.tinypic.com/214yzpt.jpg

https://2img.net/h/oi45.tinypic.com/dmd8br.jpg

https://2img.net/h/oi49.tinypic.com/2ibm82d.jpg

https://2img.net/h/oi48.tinypic.com/2q022r8.jpg
Atgal į viršų Go down
Justė
admin.
Justė


Pranešimų skaičius : 224
Join date : 2009-08-04
Age : 35
Miestas : Panevėžys

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeAntr. 02 09, 2010 7:23 am

Mano mieliausioji.,
jau žinai ką aš manau apie Tavo šitą pasirinkimą,man buvo begalo skaudu kai man pranešei,ištiesų prisipižinsiu kad apsiverkiau išgirdus ką ruošiesi daryti,bet buvo miela kad pasakei man:}
ištiesų žinai ko aš Tau linkiu,ir ką benuspręsi aš visada su tavimi,palaikau Tave ir nors jei būsi labai toli nuo manęs aš amžinai būsiu su tavimi MEILE ar KARJERA 130196
aš visada kartu su tavimi laimėj ir nelaimėj.
myliu<33
Atgal į viršų Go down
https://fainosfc.forumlt.com
Katiusa
klausaisi "Po velnių" dienų dienom
Katiusa


Pranešimų skaičius : 1588
Join date : 2009-08-08
Age : 27
Miestas : Vilnius

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeAntr. 02 09, 2010 9:03 am

Labai nuliudau kai perskaiciau tavo laiska, bet suprantu, kad seima yra svarbiau. Tikuosi dar susitiksim..
P.S Tu saunuole myliu
:01:
Atgal į viršų Go down
A-gnute
bandai sukurti FAINAI dainą
A-gnute


Pranešimų skaičius : 1096
Join date : 2009-08-10
Miestas : Vilnius

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeAntr. 02 09, 2010 9:29 am

Gaila, kad isvaziuoji, todel tikiuosi, kad del sito poelgio nepasigeailesi ir, kad sukuri grazia ir laiminga seima su zmogum kuri is tikro myli.
P.S Nepamisk mums parasyti ir pranesti kaip sekasi. Mes Taves labai pasiilgsim. :01: Ir labai dziaugsimes, kai mums pranesi, kaip sekasi :07:
Atgal į viršų Go down
Katiusa
klausaisi "Po velnių" dienų dienom
Katiusa


Pranešimų skaičius : 1588
Join date : 2009-08-08
Age : 27
Miestas : Vilnius

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeAntr. 02 09, 2010 9:46 am

Į kokią šalį iskrendi? :19:
Atgal į viršų Go down
Evacka1997
ruošiesi dainuoti kartu su FAINA
Evacka1997


Pranešimų skaičius : 967
Join date : 2009-08-10
Miestas : Vilnius

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeAntr. 02 09, 2010 10:08 am

Erikute,kaip gaila :15:
Bet jeigu Tu nusprendei,reiškias reikia gerbt Tavo sprendimą....
Linkiu tau daug laimės,kad sukurtumėte šeimą.
Nepamiršk mūsu,kartais atsiusk nuotraukyčių,papasakok kaip sekasi...
:15: :15:
Milyym
Atgal į viršų Go down
Erikute
bandai pažintis su Faina
Erikute


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2010-01-13
Age : 31
Miestas : Vilnius

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeAntr. 02 09, 2010 2:53 pm

Evacka1997 rašo:
Erikute,kaip gaila :15:
Bet jeigu Tu nusprendei,reiškias reikia gerbt Tavo sprendimą....
Linkiu tau daug laimės,kad sukurtumėte šeimą.
Nepamiršk mūsu,kartais atsiusk nuotraukyčių,papasakok kaip sekasi...
:15: :15:
Milyym
Sakau ta pati ir as BUK LABAI LAIMINGA. :07:
Atgal į viršų Go down
ignute
įsikūręs FAINOS gerbėjas/a
ignute


Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2009-08-10
Age : 32
Miestas : mazeikiai

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeTr. 02 10, 2010 2:47 am

tiesa pasakius,kai man pasakei,kad man turi kai ka pasakyti kad mane nuliudins as pagalvojau apie tavo karjeros baigima ir dar apie isvykima is lietuvos,galvojau neapsiverksiu ir busiu stipri bet deja sedziu ir verkiu labai skaudu,bet ka darysi toks gyvenimas;)prizadu kiekviena diena tau rasyti ir dziuginti tave:17:dabar tik biski paliudesiu ir viskas daugiau nebeliudesiu sypsosiuos galvodama apie tave :05: :05: :05:
Atgal į viršų Go down
Koty
klausai "Gera gyventi"
Koty


Pranešimų skaičius : 191
Join date : 2009-11-22
Miestas : Kaunas

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeTr. 02 10, 2010 6:48 am

Erikute, lb gaila, kad išvažiuoji. Tavo laiškas pilnas nuoširdumo ir liūdesio.://
Linkiu Tau pačios didžiausios sekmės.:** :05: Mes mylim Tave, nepamiršk niekada.:*
P.S. Kartu atrodote tikrai lb gražiai.(hug)

MEILE ar KARJERA Teddy
Atgal į viršų Go down
indre17
Jau esi pritapęs fanas
indre17


Pranešimų skaičius : 273
Join date : 2009-08-10
Age : 33
Miestas : Mazeikiai

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeTr. 02 10, 2010 6:58 am

Tikrai labai gaila Erikute kad isvaziuoji :( linkiu tau dideles sekmes gyvenime :01:
Atgal į viršų Go down
http://blogosmergaites.thegoo.us/forum.htm
zvaigzdute
Jau esi pritapęs fanas
zvaigzdute


Pranešimų skaičius : 284
Join date : 2009-08-10
Age : 31
Miestas : Alytus

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeTr. 02 10, 2010 9:48 am

Erikute, žinojau, kad tokios dienos ateina, bet nemaniau, kad taip sunku bus, bet patikėk nepamiršim klausyti tavo dainų ir žinoma nepamiršim tavęs, nes tu tikrai viena iš nedaugelio tokių atlikėjų, kurie man giliai giliai į širdelę įstrigo dėl savo nuoširdumo ir mielumo. Tavo pasirinkimą tikrai vertinu, nes manau, kad meilė yra pats svarbiausias dalykas dėl kurio tikrai yra verta gyventi ir dėl kurio galima paaukoti viską Wink pasistengsiu, kaip planuosit meetuką Kaune kaip nors sudalyvauti, nes tave pamatyt ir su tavim pabendraut labai noriu. Kaip būsi užsienyje nepamiršiu ir rašysiu, kad ir tu mūsų visų nepamirštum ir prisimintum, kokia tu mum visada, kad ir kas nutiktų svarbi būsi :) myliu ir palaikau!
MEILE ar KARJERA 1029-020-20-1069
Atgal į viršų Go down
Kяistė :]
FAINOS draugė/as
Kяistė :]


Pranešimų skaičius : 359
Join date : 2009-08-10
Age : 26

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeTr. 02 10, 2010 12:36 pm

Erikute,kad ir kaip bebutu gaila,tai yra tavo pasirinkimas,ir jis yra teisingas...Ir taves niekada nepamirsiu...O tu pati niekada nedingsi iš mano širdelės.Labai laukiu to meeto Klaipėdoje,jeigu jis bus,kad galėčiau dar pabendraut su tavim realiai...Kad ir būsi užsienyje,taves tikrai nepamiršiu,irrašysiu laiškus.. :) Net skaitydama šita tavo žinutę,apsiverkiau...Viskas taip graudžiai aprašyta.. Bet tikrai visada liksi man svarbi ;} Sekmes,myliu ir palaikau tave! MEILE ar KARJERA 869486
MEILE ar KARJERA 164104
Atgal į viršų Go down
Cascada*
užsileidi "Gera pabūti"
Cascada*


Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2009-08-14
Age : 28

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimePen. 02 12, 2010 9:55 am

Apsiverkiau. Belenkaip gaila ... Bet linkiu Tau dideles sėkmes gyvenime. MEILE ar KARJERA 869486
Atgal į viršų Go down
Ainiulka
ruošiesi susipažinimui su Faina
Ainiulka


Pranešimų skaičius : 138
Join date : 2009-08-10
Age : 26
Miestas : Panevėžys

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimePen. 02 12, 2010 12:34 pm

Iš tikro buvo liūdna skaityti šį laišką ;[ Bet tuo pačiu ir gera, nes dabar tu laiminga, o tai yra mums svarbiausia ;] Didžiausios sėkmės tau gyvenime svetur ir kuriant šeimą ;]
Mylėjom, mylim, mylėsim, tave :]***
Būk laiminga ;]* (hug)
Atgal į viršų Go down
maja*
ruošiesi susipažinimui su Faina
maja*


Pranešimų skaičius : 177
Join date : 2009-08-12

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimePen. 02 12, 2010 1:36 pm

Skaitydama šį tavo laiškuty,supratau,kad tavęs man labaj labaj trūks..
Apsiverkiau,bet žinau,kad jeigu tau gera man bus irgi gera... Aš visada būsiu su tavim,kad ir nukeliautum nežinia kur.. Niekada nepamiršiu Erikute tavęs,nes tu buvaj tas žmogutis kurį visada palaikydavau,tavo šypsena visada mane pradžiugindavo.. Ištikrūjų niekda tavęs nepamiršiu,nes tu buvai tas žmogutis kuris išpildė mano norus,su manim bendravo ir buvo kartu.
Didelis ačiū tau Erikute&Didžiausios sekmės tau su žmogumi kuris tave tikraj myli.. ;**

Visada mylėjau&myliu&mylesiu tave ;***

Būk laiminga ;]*
Atgal į viršų Go down
Braškė.(Kikaka)
įsikūręs FAINOS gerbėjas/a
Braškė.(Kikaka)


Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2010-02-01
Age : 27
Miestas : Utena, (aš išskirtinė) :D

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeŠt. 02 13, 2010 6:53 am

Niekada nemaniau ,kad bus taip sunku su tavimi atsisveikinti...: (

Bet tiesa,meilė svarbiau už Karjera. (VISADA LINKSI MAN VIENA) :01:
_____________________________________________________
AMŽINA FANĖ JUSTĖ. :15:
Atgal į viršų Go down
Deimančiukas
ruošiesi susipažinimui su Faina
Deimančiukas


Pranešimų skaičius : 140
Join date : 2009-08-10
Age : 28
Miestas : Ukmergė

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeŠt. 02 13, 2010 9:12 am

Ašaros rieda skruostais... MEILE ar KARJERA 103773 Niekada nemaniau, kad atsisveikinti bus, taip sunku... Kad, taip virpės balselis... Kad su tokiu skausmu ir iš visos širdelės riedės ašarėlės... Kad drėbės kūnas... Sunku pagalvoti, kad tada 2009-ųju vasarėlę mačiau Tave pirmą ir paskutinį kartą... Laaabai tikiuosi, kad pavyks atvykti į kurį nors meet'uką... O jai ne... Su plyštančia širdele liksiu visam... Bet visada būsiu su tavimi... Tave palaikysiu... Mylėsiu ir branginsiu... Gaila, kad nebepamatysiu tos nuoširdžios, mielos, gražios ir nuostabios šypsenėles... Į mane nuoširdžiai žvelgiančių akyčių... Niekada nebegalėsiu Tavęs apkabinti... Atrodo, kad ir po tokios sunkios dienos kaip šiandien, galėčiau tuoj pat sėsti nors ir ant dviračio ir atvykti pas Tave, kad ir kur bebūtum... Ar dar Lt ar jau nebe... Ir stipriai apkabinti... Žinok, kad neužmiršiu Tavęs niekada!!!... Būsi mano širdutėje, ne dienele ir, ne dvi... O visą gyvenimą... Būsi kaip žmogutis kuris man labai brangus... Nieks man Tavęs neatstos... Nieks neužpildys tos tuštumos širdutėje... Mano širdutėje užėmiai ir užimsi visada didele dalį... Išties išmokau iš Tavęs nuoširdumo... Ir, kad ir dabar... Niekada nebuvau tokia nuoširdi, kaip dabar... Kai rašau šiuos žodžius... Jai bus galimybė pakartosiu juosper paskutinį meet'uką... Bet, tai viskas nuoširdu... Iš širdies... Galėčiau rašyti ir rašyti... Sakyti ir sakyti... Nes viskas man liejas per kraštus... Ašaros... Žodžiai... Nuoširdumas... Ir meilė... Todėl ir gerbiu Tavo šį pasirinkimą... Nes pati MYLIU... Ir žinau ką, tai reiškia... Tikrai pasielgčiau lygiai, taipat... Su didele meile...nuoširdumu...Palaikau Tave... Myliu ir branginu Tave Erikut... Ačiūūūū, kad buvai su mumis... Ačiū Tau už viską... MEILE ar KARJERA 103773 Manau buvai mano gyvenimą toks pirmas ir paskutinis sutiktas žmogutis... :)



Visada su Tavim Deimančiukas... MEILE ar KARJERA 869486
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeTr. 02 17, 2010 2:54 am

Verkiu beskaitydama....Man jau dbr Jusu truksta :( :( :(
Atgal į viršų Go down
Deimančiukas
ruošiesi susipažinimui su Faina
Deimančiukas


Pranešimų skaičius : 140
Join date : 2009-08-10
Age : 28
Miestas : Ukmergė

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeTr. 02 17, 2010 4:04 am

Mums irgi Tavęs lb trūksta :( Bet žinok, kad ir kur bebūtum širdutėje mes visada su Tavim :)*
Atgal į viršų Go down
Kяistė :]
FAINOS draugė/as
Kяistė :]


Pranešimų skaičius : 359
Join date : 2009-08-10
Age : 26

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeTr. 02 17, 2010 5:29 am

Deimančiukas rašo:
Mums irgi Tavęs lb trūksta :( Bet žinok, kad ir kur bebūtum širdutėje mes visada su Tavim :)*

Tikrai. MEILE ar KARJERA 869486
Atgal į viršų Go down
Koty
klausai "Gera gyventi"
Koty


Pranešimų skaičius : 191
Join date : 2009-11-22
Miestas : Kaunas

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeTr. 02 17, 2010 11:25 am

Deimančiukas rašo:
Mums irgi Tavęs lb trūksta :( Bet žinok, kad ir kur bebūtum širdutėje mes visada su Tavim :)*
Taip, Erikute.:* :12:
Atgal į viršų Go down
Katiusa
klausaisi "Po velnių" dienų dienom
Katiusa


Pranešimų skaičius : 1588
Join date : 2009-08-08
Age : 27
Miestas : Vilnius

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeTr. 02 17, 2010 12:36 pm

Mes visada su tavimi.
Atgal į viršų Go down
maja*
ruošiesi susipažinimui su Faina
maja*


Pranešimų skaičius : 177
Join date : 2009-08-12

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimePen. 02 19, 2010 5:56 am

Man tikraj Tavęs jau dabar trūksta.. Net nežinau kaip bus sunku atsisveikinti per paskutinį meetą.
Atgal į viršų Go down
Justė
admin.
Justė


Pranešimų skaičius : 224
Join date : 2009-08-04
Age : 35
Miestas : Panevėžys

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeŠt. 02 20, 2010 6:56 am

Myliu ir mylėsiu amžinai,nors būsi ir labai labai toli MEILE ar KARJERA 103773
Atgal į viršų Go down
https://fainosfc.forumlt.com
Kяistė :]
FAINOS draugė/as
Kяistė :]


Pranešimų skaičius : 359
Join date : 2009-08-10
Age : 26

MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitimeŠt. 02 20, 2010 10:24 am

Justė rašo:
Myliu ir mylėsiu amžinai,nors būsi ir labai labai toli MEILE ar KARJERA 103773
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





MEILE ar KARJERA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILE ar KARJERA   MEILE ar KARJERA Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
MEILE ar KARJERA
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialus Fainos fanų forumas :: fainosfc forumas :: Archyvas-
Pereiti į: